Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 2.0 TDCI 136 KS 6 Brzini Full 05

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Connect 16 апр. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

3 150 ЕУР   3 650 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 182.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMATRONIC
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-6 AERBEGA
-FABRICKO RADIO SO CD SO KOMANDI KAJ VOLAN
-ALU FELNI
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Нема посетени огласи
Кон почеток