Македонски | Shqip | English |

Jeep Compass 2.0 card

Оглас од претпријатие. Се продава од: TRIM INTERNATIONAL GROUP Ltd. 12 јан. 12:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

103 000 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Jeep
Модел: Compass
Se prodava jeep compass,
2.0crd, ww motor, mnogu ekonomicen,
so full oprema, redovno full servisiran. Novi gumi, novi predni I zadni cauri,jabucici,amortizeri, komplet.
Kolata e vo perfektna sostojba.

Нема посетени огласи
Кон почеток