Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz A 170 cdi klima full moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 05 апр. 17:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.320 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 450 ЕУР   3 800 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Mercedes a170 cdi
Full oprema
God 2002-3
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Sacuvano
Moze zamena
Auto plac cile
Info 070827441reg cela god.
Нема посетени огласи
Кон почеток