Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz B 180 CDI fULL 08 Avto Connect

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Connect 12 јан. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 15.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 950 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: B-класа / Mercedes-Benz
Модел: B 180
Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 151.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMA
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-8 AERBEGA
-FABRICKO RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
-KOZNI SEDISTA
-ALU FELNI
-SERVO VOLAN
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Нема посетени огласи
Кон почеток