Македонски | Shqip | English |

Citroen Berlingo 1.6 hdi -09 full moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Вчера 17:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 750 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 250
Citroen berligo 1.6 hdi
God 2009
Donesen od stranstvo
Full oprema
Klima
Airbag
Centrallna
Audio
Al felni
Dobri gumi
Dobar motor
regiatriran
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток