Македонски | Shqip | English |

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Се продава од: Nikolina Anevska 23 мај 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2015
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 50 000 - 54 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 250
Se prodava Mercedes - Benz CLS 250 CDI
150 kw , redovno servisiran vo Mercedes,poseduva servisna istorija do posleden kilometar
Nema razlika pomegu ovaa i nova kola
Нема посетени огласи
Кон почеток