Македонски | Shqip | English |

Mercedes E300 Avantgarde FullOprema BlueEfficiency

Се продава од: Ferhan 18 мар. 11:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

23 000 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 300
Kolata e registrirana do 10.2019. Napraven servis so ulje i filtri.
Kolata e Avantgarde model BlueEfficiency, so avtomatski menjac 7G, so kozen crn interier i poseduva visoko nivo na oprema.
-Avtopilot (Active Lane Keeping)
-Distronic
-Avtopark
-Distronic Plus Tempomat
-Blind Spot Assist
-Night Vision
-Brake Assist
-Kamera (Rearview)
-Greaci na sedista
-Navigacija
-Remote Heat/Ventilation (Dalecinsko aktiviranje na klima i greenje)
Poseduva 2 kluca.
Ima pominati 226000km
Videoto moze da se gleda i od youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=wLADKQVJvXw
Нема посетени огласи
Кон почеток