Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML 270

Се продава од: Neb 03 јан 23:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Se prodava moze i zamena..kolata e vo odlicna sostojba,registriran do 2018 god.
Нема посетени огласи
Кон почеток