Македонски | Shqip | English |

MERCEDES VANEO 1.7

Се продава од: Festim Вчера 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Vaneo
Registracija do : 21.07.2019 za 7 sediste
-Novi dizni
-Klima
-Greaci na sedista
-LED/XENON
-Radio MP3/AUX/USB
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na staklo
Mozhe i zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток