Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.6 i Eco Tec full oprema 97

Оглас од претпријатие. Се продава од: Avto Connect 28 мар. 09:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 1.950 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

900 ЕУР   1 050 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so pominati 140.000 km i e so kompletna oprema:
-KLIMA
-ABS
-2 AERBEGA
-RADIO CD
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI
-EL.RETROVIZORI

VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 08 MESEC 2019 GODINA.
Нема посетени огласи
Кон почеток