Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 tdi full oprema moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Вчера 17:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 550 ЕУР   4 150 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Golf 4 1.9 tdi
God 1998-9
Full oprema
Audio
Sediste
El stakla
Centrallna
Abs
Reg cellgod
Servo
Esp
Bord computer
El stakla
Al felni
Dobri gumi
Servisiran redovno
Vredi da se vidi
Auto plac cile
Moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток