Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.9 tdi -98 klima Auto plac Cile

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 15 мар. 17:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 3.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 650 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Golf 3 1.9 tdi
God 1997-8
Full oprema
Al felgi
Kuka
Klima
Centrallna brava
Sedisti na grejenje
Sacuvan
Servisiran redovno
Kollata je top forma

Auto plac cile j&N
Нема посетени огласи
Кон почеток