Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.9 tdi mnogu sacuvan Auto plac

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 12 јан. 17:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 2.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 100 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 10 000 - 14 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Golf 3 1.9 tdi
God 1996
fixna cena


Auto plac cile j&N
Нема посетени огласи
Кон почеток