Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0 disel -97 klima moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 20 фев. 17:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 2.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

950 ЕУР   5 950 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Opel vectra 2.0 disel
God 1997 f
Klima
Abs
Airbag
Auto plac cile
fiixna cena
Нема посетени огласи
Кон почеток