Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0 dizel sacuvan -06 Auto Plac

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 12 јан. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 1.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

880 ЕУР   8 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Opel vectra 2.0 disel
1997-8 god
Full oprema
Abs
Servo
Airbag
Bord computer
Centrallna
Audio
fixna cena
Auto plac cile
Info 070827441
Нема посетени огласи
Кон почеток