Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0 dizel sega registriran Auto Plac

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 17 мар. 18:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 2.710 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 250 ЕУР   8 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Opel vectra 2.0 disel
1997-8 god
Full oprema
Abs
Servo
Airbag
Bord computer
Centrallna
Audio
fixna cena
Sega registriran 03 mars 2019 do 3
Mars 2020
Auto plac cile
Info 070827441
Нема посетени огласи
Кон почеток