Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra karavan 2.2 benzin -06 ch auto

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 12 фев. 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 5.820 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 650 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Opel vectra 2.2 benzin karavan
Automatik
2006 god
Sega donesen od ch plateni site davacki
-mnogu sacuvan
-klima
-abs
-servo
-airbag
-centrallna
-al felni
Tempomat
Bord computer
I mnogu deugi opremi
-kollata je tip top
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток