Македонски | Shqip | English |

Opel Vectra 2.0 dti -98 sega registriran klim

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 07 јун. 18:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 250 ЕУР   5 950 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 75 000 - 79 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Vectra
Opel vectra 2.0 dti
God 1998
Registrirao sega
Servisirano sega
Ful oprema
klima
Centrallna
Dobri gumi
Sacuvan
I mnogu drugi opremi
Sacuvano
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток