Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 2.0 HDI FULL OPREMA

Се продава од: Tacko 19 мај 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
PEUGEOT 307 2.0 HDI
abs,airbag
klimatronik,
elek prozori,elek retrev
4xdobri gumi,komandi vo volan
radio org favricno
senzori za dozd
servisiran redovno nova set lamela i zamajac
servisna kniska,
donesen od germania
registriran do 07/2019
dobra cena za seriozni kupci
bezz zamena
pozz :)
Нема посетени огласи
Кон почеток