Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira 1.9 tdci CH full

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Денес 17:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Kangoo
Opel zafira 1.9 cdti
God 2006-7
Sega doneseno od svajcarija
Plateni site davacki se prodava do registracija
-edinstven u mk so naj full opremi
-klimatronik
-abs
-servo
-airbag
-bord computer
-koza original
-panorama krov
-tempomat
-dobri gumi
-servisiran redovno
-i mnogu drugi opremi
-moze zamena
Info 070827441
-auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток