Македонски | Shqip | English |

Мercedes C180 benzin -97 full auto plac cile

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 12 јан. 17:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 3.180 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 450 ЕУР   5 350 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
Mercedes c180 benzin
1996 god
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
Bord computer
Esp
Dobri gumi
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток