Македонски | Shqip | English |

Opel Zafira 1.9 cdti moze zamena full

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Вчера 18:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 650 ЕУР   5 650 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Smart
Модел: ForFour
Opel zafira 1.9 cdti
God 2005-6
Klimatronik
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Al felni
7 sediste
Kollata je top forma
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток