Македонски | Shqip | English |

Smart For Two

Се продава од: Smart Денес 01:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 499 ЕУР   5 490 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Smart
Модел: ForTwo
- Smart Fortwo, 2010 godina
- 1.0 Automatic (71 ks)
- Radio CD MP3 + Aux
- Elektrika na prozori
- Klima
- 4 zimski gumi so bandasi
- Pominati 119000 km
- Registrirana do avgust 2019
- Kolata e vo odlicna sostojba.
- Uvezena od Svajcaria
Нема посетени огласи
Кон почеток