Македонски | Shqip | English |

VW Caddy

Се продава од: refet 23 мај 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.800 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 900 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Caddy
se prodava wv cady 2005 god so full oprema 2.0 sdi....169500 km realna kilometraza so garancia sega e praen servis ulje filtri gurtni....
Нема посетени огласи
Кон почеток