Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 tdi -06 full oprema moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 16 мар. 18:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Vw golf 5 1.9 tdi
God 2006
Sega donesen od stranstvo
Platen sve
Full oprema
Klima
Abs
Servo
El stakla
Registriran
Sacuvano
auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток