Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 tdi -06

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Денес 17:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.200 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 650 ЕУР   5 450 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Vw golf 5 1.9 tdi
God 2006
Sega donesen od stranstvo
Plateni site davacki
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Novi gumi
Kozen volan
Kollaja je top forma
So mnogu mallu potrauvacka
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток