Македонски | Shqip | English |

VW Passat 2.0 tdi -06 full moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 22 апр. 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 359 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
vw passat 2.O tdi
God 2OO5-6
Full oprema
Tempomat
Bord computer
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Novi gumi
Kozen volan
Kollaja je top forma
So mnogu mallu potrauvacka
Moze zamena
Doneseno od stranstvo plateni site davacki se prodava do reg
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток