Македонски | Shqip | English |

VW Golf V 1.9tdi full oprema

Се продава од: Tachko 19 јан. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
VW Golf V 1.9 tdi full oprema KARAVAN
abs,klima,
elek prozori,elek retre
radio org vw, 4x novi zimski gumi
esp,2 org kluchevi so dalinski
evro kuka, model 2009.
servisiran redovno ,
donesen od germania,
plateni site davachki do regg,
bezz zameni
:)

Нема посетени огласи
Кон почеток