Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT

Се продава од: PASSAT Денес 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 000 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Ekstra socuvana.Donesena na vozenje od shfajcarija. Extra so full oprema.Registrirana do:01 11 2019 so zelen karton.Novi gumi.Poveqe inf.samo na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток