Македонски | Shqip | English |

Vw Golf 5 2.O tdi -05 moze zamena auto plac

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf Денес 17:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 359 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Polo
Golf 5 2.O tdi
God 2OO4-5
-mnogu sacuvan
-klima
-abs
-servo
-airbag
-centrallna
-al felni
Tempomat
Bord computer
I mnogu deugi opremi
-kollata je tip top
Reg+zelen karton
Moze zamena
Auto plac cile
Нема посетени огласи
Кон почеток