Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.7 cdti -07 full moze zamena

Оглас од претпријатие. Се продава од: jusuf 15 мар. 17:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 499 ЕУР   4 150 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Touran
opel astra 1.7 cdti
God 2006-7
Full oprem
Audio
Sediste
El stakla
Centrallna
Abs
Reg cellgod
Servo
Esp
Bord computer
El stakla
Al felni
Dobri gumi
Servisiran redovno
Vredi da se vidi
Auto plac cile
Moze zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток