Македонски | Shqip | English |

Hyosung Suzuki ATV

Се продава од: Naim 18 мар. 13:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2010
Локација: Тетово
Марка: Друга марка
Модел: Drug Model
449 cc, 4 stroke
1 Cyl, Single
212kg
Нема посетени огласи
Кон почеток