Македонски | Shqip | English |

KTM 250 cc 2010 Mk dokumenti

Се продава од: Ktm Вчера 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2010
Локација: Тетово
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: KTM
Модел: SX-F
Ktm sx 250 f 4T
So mk dokumenti
Top socuvan
Moze da se vidi vo sekoe vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток