Македонски | Shqip | English |

Suzuki Burgman 650 executive abs

Се продава од: Ljuoce 22 апр. 16:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.310 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 750 ЕУР

Година: 2009
Локација: Тетово
Моторцикли : Скутер
Марка: Suzuki
Модел: Burgman
Motorot e donesen od svajcarija so mak tabli e podesliv vizir greaci na sedista na race abs tiptronik avtomatik menjac novi gumi servisiran 3 kluca kako nov
Нема посетени огласи
Кон почеток