Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR HYSTER 3 TON TRIPLEX

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Trans Денес 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 139
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: HYSTER TRIPLEX
Model: H30 DIZEL
God na Proizv: 1995
Nosivost: 3000 Kg
Visina na diganje: 4600 mm
Pomak Levo desno
Novi Gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток