Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2.5 TONA TRIPLEX

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift 21 апр. 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 120 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE
Model: H25 DIZEL
Motor od golf
God na Proizv: 2004
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4700 mm
Pomak Levo desno
Нема посетени огласи
Кон почеток