Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2 TON

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Trans Денес 09:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 85
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H20 DIZEL
Motor od golf Volkswagen
God na Proizv: 2003
Nosivost: 2000 Kg
Visina na diganje: 3400 mm
Pomak Levo desno
Нема посетени огласи
Кон почеток