Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2 TONA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift Вчера 14:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 119 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE
Model: H20
DIZEL Motor od golf Volkswagen
God na Proizv: 2005
Nosivost: 2000 Kg
Visina na diganje: 4000 mm
Pomak Levo desno
Parno
4 NOVI GUMI
Нема посетени огласи
Кон почеток