Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2 TONA DIZEL

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Trans 15 јан. 10:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 115
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE TRIPLEX
Model: H20 DIZEL
Motor od golf Volkswagen
God na Proizv: 2002
Nosivost: 2000 Kg
Visina na diganje: 3200 mm
PARNO
Нема посетени огласи
Кон почеток