Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 3.5 TON - 134 PRODADEN

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Trans 15 мар. 10:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
---PRODADEN---

ID : 134
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: LINDE
Model: H35 DIZEL
God na Proizv: 2007
Nosivost: 3500 Kg
Visina na diganje: 3300 mm
Pomak Levo desno + Parno
Нема посетени огласи
Кон почеток