Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR YALE 2.5 TONA

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Trans Вчера 08:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID: 90
Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари
Marka: YALE
Model: H25 DIZEL
God na Proizv: 1995
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4500 mm
Нема посетени огласи
Кон почеток