Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR LINDE 2.5 TON

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift Денес 13:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
ID : 116 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE
Model: H25 dizel
Motor od Golf
God na Proizv: 2008
Nosivost: 2500 Kg
Visina na diganje: 4000 mm
Pomak Levo desno
Нема посетени огласи
Кон почеток