Македонски | Shqip | English |

VILUSKAR VILUSKARI

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bula Forklift Денес 09:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Тетово
Возила : Виљушкар и ракување со товар
Od 1.5 ton do 8 tona

www.bulatransforklift.com
Нема посетени огласи
Кон почеток