Македонски | Shqip | English |

Kombi kombe FIAT DUCATO

Се продава од: jeton 23 мај 14:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.110 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 200 ЕУР

Локација: Тетово
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Ducato
se prodava kombe FIAT DUCATO 2.3 disel extra socuvan ,,registriran do april 2018 ,servisiran ,nosivost 1100 kg,extra motor, 4 zimski gumi
mozna zamena
Нема посетени огласи
Кон почеток