Македонски | Shqip | English |

Pecka za greenje na drva

Се продава од: Vesna Денес 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 3.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

18 000 МКД

Локација: Тетово
Производи : Грејни тела и Клима уреди
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Pecka na drva za greenje na golemi povrshini vo odlicna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток