Македонски | Shqip | English |

Vrata

Се продава од: muhamet 15 мар. 13:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 4.260 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Локација: Тетово
Опрема : Врати/Прозорци и Осветлување
Golem vrata
4.20 x 1.90 m
Kako nov
Samo eden godina koristen
Нема посетени огласи
Кон почеток