Македонски | Shqip | English |

Intel® Xeon Phi™ Coprocessor 31S1P

Се продава од: cimo Денес 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

800 ЕУР

Локација: Тетово
Xeon Phi™ Coprocessor 31S1P (8GB, 1.100 GHz, 57 core)

https://ark.intel.com/products/79539/Intel-Xeon-Phi-Coprocessor-31S1P-8GB-1_100-GHz-57-core
Нема посетени огласи
Кон почеток