Македонски | Shqip | English |

BUBICA 2019 MAGNETNTA

Се продава од: bubica 12 фев. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 МКД

Локација: Тетово
Orginalni fabricki micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti sto ne se gledaat so oko!!
Rabotat na site vidovi telefoni! !!

Setot sodrzi: ...
1.Bubici (magneti)....
2.Magnet za vadenje od uvo
3.Univerzalen Predavatel koj pasuva na site telefoni


Нема посетени огласи
Кон почеток