Македонски | Shqip | English |

Iphone 7 Plus

Се продава од: Iphone 12 мар. 15:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 460 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

60 ЕУР

Локација: Тетово
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 7 Plus
Prodavam Iphone 7 Plus od Dubai. Telefonot raboti mnogu dobro isto kako originalen samo ne prima karicka treba da se namesti. Sve drugo e super
Нема посетени огласи
Кон почеток