Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J5 2016

Се продава од: Muhamed Meti 23 мај 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.550 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР

Локација: Тетово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J5
J 2016 shitet 200€ 1 muj i perdorur
Нема посетени огласи
Кон почеток